środa, 22 lipca 2009

Pracowite wakacje

Pomimo wakacyjnego sezonu, w trakcie którego zostawiamy nasze robótki, blogi i hobby wszelakie,wyjeżdżamy i lenimy się ładując akumulatory, są miejsca gdzie praca twórcza wręcz kipi !! Na przłomie czerwca i lipca miałam wielką przyjemność prowadzić trzytygodniowe zajęcia decoupagowe w Piotrkowie Trybunalskim. Ekpia liczyła 15 osób-wszystkie Panie pełne wielkiego zapału do pracy i chęci poznania nowej dla Nich techniki zdobniczej. Mam wielką przyjemność przedstawić absulutny debiut artystyczny przesympatycznych Kobiet w Piotrkowa. Wszystkie Panie są absolutnymi nowicjuszkami-to był ich pierwszy kontakt teoretyczny i praktyczny z decoupage wiec myślę, że warto z uznaniem spojrzeć na te pierwsze próby!! Ja jestem dumna z moich kursantek!! Prezentowane prace to część tego co udało się nam wykonać. Plan kursu gwarantował kursantkom ozdobienie techniką decoupage każdej powierzchni-od drewna poprzez metal, szkło, mdf, tkaninę, tekturę. "Spróbowałyśmy" postarzania przedmiotów przy pomocy kraków jedno i dwuskłdnikowych, schabby chic, dekalkomanii. Podjęłyśmy próbę wykonania ikony i zabawy z szablonem. Ozdabiałyśmi mini talerze od spodu...jednym słowem poszalałyśmy!!!! Przyznam, że praca w Piotrkowie była wielką przyjemnością!!! Podrawiam serdcznie wszystkich i zapraszam do obejrzenia zdjęć!

Kursantki przy pracyI zrelaksowane po zajęciach:)

10 komentarzy:

milu-milu pisze...

Ojjj, przydałby mi się taki kurs, mimo, że jakąś wiedzę w temacie posiadam. Piękne rzeczy. Znalazłam nawet wśród nich brata bliźniaka mojego lusterka, które już chyba ze dwa lata leży niewykończone w szafie. Pozdrawiam.

Yvette pisze...

Ale pracusie :) Musiało być Wam naprawdę fajnie razem przy tym twórczym stole :)

k_maja pisze...

na moje laickie oko wytwory super profesjonalne!!!!

bomiel pisze...

Ale natworzyłyście rzeczy,super!!!

AgaB pisze...

Absolutna rewelacje!!
Jak widzę mamy szczęście do zdolnych adeptek decou;))

ewa pisze...

W imieniu moich kursantek-dziękuję serdecznie za wszystkie miłe słowa. Cieszę się że prace znalazły uznanie w Waszych oczach-tym bardziej że to autentyczne debiuty:):) Pozdrawiam gorąco!!!

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

Prace super! Wcale na debiuty nie wyglądają! Widać, że praca sprawiała Wam radość! I tak naprawdę to jest najważniejsze!

Koczes pisze...

buuuu, Ewuś, zapomniałaś o mnie:(

Graciela Fumasoni pisze...

HOLA!! HERMOSISIMOS TODOS LOS TRABAJOS, BUEN FIN DE SEMANA, UN SALUDO DESDE BS.AS. GRACIELA

meugenia pisze...

ABSOLUTAMENTE MARAVILLOSOS¡¡¡