decoupage warsztaty dla początkujących

Decoupage
WARSZTATY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH

Na warsztaty opatrzone tym nagłówkiem zapraszam osoby początkujące oraz takie, które decoupage'em zajmują się od jakiegoś czasu ale nie wyszły nigdy poza technikę serwetkową.

Warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych ukierunkowane są na zapoznanie kursantów z kilkoma technikami towarzyszącymi decoupage'owi klasycznemu.

Pierwszą z nich jest praca z papierem klasycznym do decoupage. Praca z papierem jest bardzo przyjemna i wbrew obawom osób początkujących nie jest trudna o czym będą mogli się przekonać na zajęciach kursanci. Praca z papierem daje szerokie możliwości-przede wszystkim można w takiej pracy łączyć swobodnie kilka technik plastycznych w jednym projekcie.

Druga technika to postarzanie powierzchni przy pomocy kraka jednoskładnikowego .

Trzecia technika-podmalowywanie naklejonego motywu. Cieniowanie monochromatyczne jest podstawą i pierwszym krokiem w kierunku nadawania pracom decoupage'owym malarskiego charakteru oraz przestrzenności. Kursanci poznają właściwości farb akrylowych oraz preparatów opóźniających ich wysychanie.

Czwarta technika-podstawy pracy z szablonem-omówienie materiałów i narzędzi i właściwego nakładania farb na szablony.

Warsztaty rozpoczynają się wstępem przybliżającym kursantom rodzaje papierów oraz sposoby przygotowania różnych powierzchni pod dekorację decoupage. ( otrzymują mały skrypt )

W trakcie pracy każdy z jej etapów zostaje omówiony przez instruktora.
Czas warsztatów-około 4-5 godzin.
Wykonane projekty kursanci zabierają ze sobą do domów.
W cenie warsztatów zawierają się koszty materiałów.
koszt zajęć grupowych -180 złotych
koszt zajęć indywidualnych-180 złotych
KONTAKT
e-mail ewasad121@wp.pl
tel. 694 43 22 29