piątek, 6 czerwca 2008

Góra do Mahometa:) i postrzyżyny

W ostatnią środę razem z Bożenką wybrałyśmy się z wizytą towarzyską do naszej kochanej uroczyskowej Elci , która od miesiąca biwakuje sobie na działce letniskowej w związku z czym nie bywa na czwartkowych spotkaniach. Mahomet nie miał czasu przyjść do góry więc góry ruszyły do Mhometa:) Bożenka cyknęła kilka fotek i nawet sama pozwoliła siebie sfotografować!!:)dzięki czemu mamy piękne "grupowe" zdjęcie:) Taca, którą trzymam w ręku to dzieło Elci-się kobieta nie leni i "troszku" dekupażuje!

Przy okazji tej wizyty odkryłyśmy dzięki Eli fantastyczne miejsce w którym mnóstwo jest ciekawych przedmiotów (z tzw wystawek z Niemiec)!!! Wygrzebałam kolebeczkę dla lalek mojej córci , która notabene nie bawi się nimi ale ma kilka, więc jej zwariowana mama posiada pretekst aby zwozić do domu podniszczone sprzęty dla lalek w celu ich odrestaurowania (czytaj zdekupażowania. malowania stencilowani itd :) dla własnej wyłącznie przyjemności hehe. Oto kolebeczka już po szlifowaniu . Teraz czeka na "upiększenie"
A oto dwa inne wygrzebane sprzęty-te już nie dla lalek ale w formacie XXL czyli dla dorosłych. Szafka powaliła mnie na kolana-jest piękna, klasycznie rustykalna bym rzekła!! Czeka mnie sporo pracy przy jej renowacji ( i krzesła równiaż) ale to już bedzie sama przyjemność nadawać jej nowy wygląd!!
A teraz o talentach fryzjerskich mojego synka Jurka, który bawił się z młodszą moją pociechą czyli Marysią w fryzjera eeeeeeee.......Oto Marysia przed postrzyżynami i na drugiej focie tuż po strzyżeniu haha. Jeśli ktoś ma ochotę na ciekawe uczestanie lub orginalną fryzurkę-zapraszam- mój Jurek jest niezawodny!!! Aby nie wyjść z wprawy tnie trawkę na podwórku-Marysi już nie "tnie" -ma zakaz kategoryczny!!!
I jeszcze troszkę dekupażowej twórczości-pokazuję aby zaległości nie było!! Praca na dużym blejtramie robiona na zamówienie dla firmy "Bocian" oraz jajko-jedyne które zdekupażowałam w tym sezonie! Jakoś nie miałam w tym roku "serca" do jajek :)

8 komentarzy:

Kamilcia pisze...

Ewciu - bardzo fajne i szafka i krzesełko :) siedzisko waktycznie do wymiany, ale co tam ;) widac, że na oba się skusiłaś - ciekawe ile babka na szafce opuściła, haha

Postrzyzyny Marysi niezłe, hehe - moja siostra jak była starsza sama sobie tak grzywkę wycięła ;)

zielona pisze...

Strzyżenie mnie rozbroiło ;) Ale masz urwisów w domu ;P
A szafeczka jest po prostu obłędna!!! Już sobie wyobrażam co z niej wyczarujesz...

Bea pisze...

Ewa!!!! Ależ Jurek duży już!!! A jaki przystojnaik!!!i do Cibie jaki podobny.Szok. Znaczy dawno go nie widziałam.
Moja Marysia kochana!!!! Co ona teraz??? no co... takie brzydkie kaczątko ;) ale na chwilę tylko no nie?
Zdobycze fajne, wyprawa przemiła, mam nadzieję, żeście ucałowały Elę i ode mnie :)

ewa pisze...

Moje dzieciaki to urwisy klasyczne rodem z filmu o jakims podobnym tytule hihihi. Kami-babka mi za szafkę na dzień dobry "zaśpiewała" 450 zł ale nastepnego dnia szafka i krzesło odstapiła mi za 290 zł. Pomimo tego że szafka ma wyraźne ślady po robalach-nie mogłam oprzec się jej urokowi!!!! Już zostła zalana tzw szwaksami które mają uśmiercić wszystkie ewentualnie jeszcze żywe istoty "zamieszkujące" mój mebelek. Teraz szafeczka stoi zawinięta na tarasie folią a za kilka dni rozpoczynam prace renowacyjne!!! A krzesło-ma piekny kształt po prostu i je wzięłam-jutro po wywiezieniu dzieciaków do przezkola bede zdzierała z niego farbę-zobaczymy jak wygląda drewno pod farbą:)

Kamilcia pisze...

jakie brzydkie kaczątko, no coś Ty Beatko - Marysia nawet z tą uciachaną grzywką wygląda uroczo :) a włosy nie zęby, odrosną ;)

moje krzesło już wymalowane, jeszcze lakier no i nowe obicie, i pewnie tapicer do naprawy siedziska bedzie potrzebny...

Kamilcia pisze...

p.s. - Ewciu - zmien sobie w ustawieniach czas, bo pisze po 20, a mi wyskakuje 11.30 jako data postu ;)

Sara pisze...

Ten błysk profesjonalizmu w oku! Fryzjer z charyzmą, będziemy się kiedyś w kolejki paromiesięczne ustawiać i się ruinować na niego!!!

Blogger pisze...

If you want your ex-girlfriend or ex-boyfriend to come crawling back to you on their knees (even if they're dating somebody else now) you gotta watch this video
right away...

(VIDEO) Why your ex will NEVER get back...