poniedziałek, 11 maja 2009

Szaleństwa sobotniej nocy:):):)

Ostatni majowy Weekend był cudownie szalony!!!!Przyczyniło sie do tego kilka osób:) Po pierwsze -para młodożeńców u których szalałam na przyjęciu weselnym do białego rana!!!! Można powiedzieć, że przetańczyłam całą noc!! A drugie szaleństwo-w tym samym czasie kiedy szalałam na parkiecie urodziła się moją cudowna maleńka chrześnica NINA. W niedzielę po południu kiedy niekoniecznie byłam jeszcze przytomna pojechałam do szpitala odwiedzić mamusię i bobasa. Mała jest urocza!!! A ponieważ to córka mojego brata mogę doszukiwać się w niej fizycznego podobieństwa do mnie hihi. Na razie pani położna uznała, że faktycznie-szerokie ramionka ma po cioci a nosek po bokserze :):):):)Zobaczymy jak będzie dalej:)
Ludzie się żenia, rodzą dzieci-jest cudowny maj!!! Nasz Uroczyskowa Gosia obchodziła urodziny-dla niej udało mi się przygotować szufladki w jej ulubionych klimatach. Foty nienajlepsze bo w biegu wykonane ale szyfladki wyglądają mniej wiecej tak . Połączyłam w tej pracy tchniki decoupage, szablonu i mojego patchworkowego malowania.
W wersji pierwotniej na górze miało "nic nie być" bo Gosia postawi tam zapewne jakieś pudełeczka ale w końcu uznałam, że kilka fruwających istot mogę domalować i tak oto są motylki i pszczółki:)
Fronty szafeczek


każdy bok jest inny ale zawsze z kurką:)Teraz mogę się zabrać za ukończenie moich szufladek-na razie mam tylko fronty hehehe . Cała reszta czeka na wykończenie :):) Idę zatem do następnych malowanek!!! Majowe buziaki dla wszystkich!!!

13 komentarzy:

Bea pisze...

Gratulacje z okazji narodzin Ninki!!! Tym razem tato asystował przy narodzinach a cioteczka się bawiła?????????/!!!! hahah też dobrze :)
szufladki wiesz, ze mi się bardzo podobają!

AgaB pisze...

Rewelacja!!! Tak radosnego "paczłorku" jeszcze nie widziałam ;)

lejdik pisze...

Szufladki zapierają dech- rewelacja!!!!Dawno nie oglądałam czegoś równie porywającego- przepiękne!!!

bomiel pisze...

No Ewcia szufladki rewelacyjne.

k_maja pisze...

retyyyyy.... szufladki GENIALNE!!!!!!!

Kamilcia pisze...

szufladki już podziwiałam - super są !!!
Gratulacje dla maleństwa, brata i bratowej !!!

Jednoskrzydła pisze...

jestem pod ogromnym wrażeniem, wspaniale zestawiłaś kolory, dekory a wszystko do siebie pasuje... oj często będę do tych szufladek zaglądać

Manualnie.pl pisze...

Ewuś szafeczki są cudne!
Dużo zdróweczka dla malutkiej Niny i jej mamy:) Wam wszystkim - wielkie gratulacje z okazji narodzin:D

Jolinka pisze...

Cudne kolory...no i mój ulubiony motyw drobiowy ;)

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

Super szafeczki! Gratulacje dla młodej Mamy i Mamy Chrzestnej. Niech Wam się Ninka zdrowo chowa :D
Pozdrawiam serdecznie

bobinia pisze...

oj Ewcia ty to jak coś zrobisz to człowiekowi słów uznania brakuje - cudnie pozytywne szafeczki; sama buzia się do nich śmieje

Koczes pisze...

Ewuś, zapraszam do mnie na bloga po jakby wyróżnienie, heheh:)

Zielicha pisze...

Te szufladki są fantastyczne!!!
Pozdrawiam