czwartek, 5 marca 2009

Wiosna idzie:)


Na naszym UROCZYSKU wywoływanie wiosny!!! zapraszam wszystich do zabawy!! Konkurs powstał z okazji 3 rocznicy naszych spotkań!! Aż trudno mi uwierzyć że to już trzy lata minęły od naszego pierwszego spotkania!!!!Wciąż mamy się świetnie i myślę że będziemy się tak spotykały do końca świata i jeden dzień dłużej!!!
A tymczasem-Wiosna za pasem!!! Śniegi pokrywające moją wieś stopiły się niemal doszczętnie!! Zbliżajacą się wiosnę czuję chyba instynktownie -przejawia się to zawsze wzmorzoną aktywnością remontowo-restauratorską haha. Mam po prostu ochotę na zmiany, odświeżanie i przemeblowania. Nie muszą to być jakieś spektakularne i wielkie zmiany. Ot chaciażby stołek przedstawiony na zdjęciach:) Nie jest to taki sobie zwyczajny stołek ponieważ wykonał go dla mnie własnoręcznie mój mąż!!!! dodam że jakieś półtora roku temu na 34 urodziny!! Stołek trochę się naczekał biedula nim otrzymał nową szatkę. Fotki wyszły słabo ale nie będę czekała na lepsze światło bo mogę jeszcze długo czekać:) Stołek w klimatach shabby chic z girlandami niebieskich róż. W planach mam jeszcze kilka wiekszych i mniejszych przedmiotów gospodarstwa domowego które zamierzam przemalować ,postarzyć itp.:)Jednocześnie jestem w trakcie kończenia realizacji zamówienia a więc lakieruję i lakieruję i już mnie od lakieru głowa boli hehe ale jeden z przedmiotów gotowy jest do wysłania . To wizytówka -gdzie będzie wisiała wskazuje umieszczony na niej napis :)


Na koniec tego laboratu dodam iż symptomem nadchodzącej wiosny jest zamiana przez moje dzieciaki sprzętu do podróżowania po wsi-dzieciaki przerzuciły się z sanek na traktorek:):) Jurek pedałował z takim zaangażowaniem, że nie mogłam za nimi zadążyć!! chyba następnym razem wsiądę na rower:):) Pozdrawiam serdecznie !!

7 komentarzy:

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

Oj tak, tak wiosna za pasem :D
Stołeczek piękny! Zdolna z Was para! Mąż robi stołeczki, Ty je ozdabiasz. A jak jeszcze Wasze talenty (oby!) przeszły na urocze szkraby, to niedługo całą rodzinką będziecie tworzyć cudeńka.
Serdeczności

ScrappyBlueStones pisze...

Ewa, jak tylko dorobię się garderoby - natychmiast biegnę do Ciebie po wywieszkę!! A na działce mam kilka starych mebli do "odświeżenia" - może jesteś chętna ?:D

U nas Mikołaj cały czas narzeka, dlaczego jeszcze nie mooże wyjść na rower!!

AgaB pisze...

No nareszcie...bo sie na długo na ikonie zatrzymałaś;)

Stołeczek - piekny

ewa pisze...

Dzięki dziewczyny za słów miłych garśc:):) Ano się ztrzymałam na ikonie ale nie dosłownie-cierpliwie lakieruję sekretarzyk , sa jeszcze dwa obrazki i powolutku powstaje scrapowa wypocinka czyli album zimowy:) zdjęcia własnie od Bei nadeszły więc od jutra ruszam ostro !! Kasiu-chętnie cos odświeżę u Ciebie!! Uściskaj mamę ode mnie!!!

Bea pisze...

OJ piękny taborecik, super!!!!
Ewa, cały dom letni Kasi jest niezmeiski!!! i rzeczywiście pełen ciekawych przedmiotów!! :)

bomiel pisze...

oj super te stołki i garderoba.

o jak oliwka pisze...

śliczna zawieszka :):)