poniedziałek, 9 marca 2009

Ot takie "cóś" :):)

Pewnego zimowego dnia na nasze spotkanie Uroczyskowe Kami przyniosła coś scrapowego, co bardzo spodobało mi się z dwóch powodów przynajmniej: było urocze i słodkie jak zawsze wszystie prace u Kami i jednocześnie było bardzo prakrtyczne. Owym "czymś" był album na płyty z bajkami dla dzieci. Ponieważ w moim domu płyt z bajkami czytanymi przez różnych artystów nie brakuje ( moje pociechy uwielbiają słuchać !!) pomyślałam, że warto spróbować wykonać samodzielnie coś w czymś płyty będą mogły zamieszkać:):). Okładki nie są porywająco piękne ale muszę przyznać, że zmusiłam sie do wykonania okładek z papieru który do mnie w ogóle nie "przemawiał" i do tego papieru musiałam nastepnie dorobić całą resztę filozofii :):):) Dzieciaki się cieszą ponieważ teraz płyty nie będą się "szwędały" po rozmaitych półkach i meblach. Grunt to zadowolenie milusińskich:):):) Pozdrawiam serdecznie:)
Album nosi tytuł "Favorites-Baje" :)


9 komentarzy:

Bea pisze...

Ewciu, na zbliżeniu dopiero widać ile tam drobiazgów nadawałaś!!!! Uroczo!!!

bomiel pisze...

Cudny albumik zrobiłaś.

Kamilcia pisze...

ale fajny :) rzeczywiście mnóstwo dodatków - ja tak nie umiem

nowalinka pisze...

Świetnie wyszło a papier idealnie przypasował...i ten kociak mmrrr :) Piękny, bardzo dzieciowy i wesoły :))

ewa pisze...

Dzięki dziewczyny! faktycznie jest tam sporo dodatków wypukłych -cieszę się że widać je na fotce w zbliżeniu. Miałam stres przy tych dwóch kartkach hahaha bo jak zwykle nie mogłam się na nic zdecydować aż w końcu-postanowiłam być twarda i zdecydowana tak jak za czasów kiedy uprawiałam sport haha.Najwazniejsze że ta małą rzecz udało mi się szybko zakończyć!! buziaki dla wszystkich

Koczes pisze...

Ewuś, ja tam się nie znam na scrapach, ale wg mnie super wyszło:)chyba odważę się zrobić pierwszy album, bo pierwsze kartkowe próby za mną...heheh a Tobie gratuluję zdolnych łapek nie tylko do decoupage.
Uściski dla Ciebie;)

bobinia pisze...

Ewcia powiem tylko tyle: bajeczne :) i chyba zgapię, bo pomysł na przechowywanie bajek cd jest wspaniały - moje dzieciaki tez mają całą stertę różnych bajek-grajek

Manualnie.pl pisze...

Ewuniu świetny pomysł i piękne wykonanie! Bardzo mi się ten Twój scrapek podoba, może też się pokuszę o zrobienie takich porządków;) Buziaki!

Louisette passion retriever, cat, memory Katanga pisze...

Lovely realisatie, galleries links: Dobra...greting from Belgium.