czwartek, 26 września 2013

IV JESIENNA AKADEMIA RĘKODZIEŁA NICNIEROBIENIE 19-20 PAŹDZIERNIK harmonogram

W końcu JEST!- Harmonogram najbliższej 4 edycji Akademii Rękodzieła Nicnierobienie zawiera jak zawsze propozycje dla osób otwartych na nowinki  i doskonalenie swojego warsztatu hobbystycznego.
 Program Akademii jest oparty w dużej mierze na projektach Stamperii, która wierna swoim ideałom tworzy i kreuje nieustannie nowe trendy w decoupage i technikach zdobniczych, łącząc je odważnie ze sobą. Nasza Akademia to również projekty autorskie, najwyższa jakość materiału na którym pracujemy i oczywiście solidni instruktorzy dzielący się chętnie swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.
Zapisów na warsztaty można dokonywać mailowo 
zajęcia decoupage: ewasad121@wp.pl
scrapbooking: bea.niebieska@gmail.com i k-ignasiak@op.pl
filcowanie: ilona hałazińska
Dla osób biorących udział w zajęciach i robiących tego dnia zakupy mamy miłą niespodziankę w postaci 8% rabatu na wszystkie artykuły. Osoby, które będą brały udział w zajęciach przed i po południu będą miały zagwarantowany kawałek ciepłej strawy :) Rezerwacja miejsca wiąże się z dokonaniem przedpłaty w wysokości 40 złotych za poszczególny kurs. Informacje o numerze konta pod adresem mailowym instruktorów.

FILCOWANIE
SOBOTA 14.00-19.00
FILCOWANIE NA JEDWABIU-DEKORACYJNY SZAL
instruktor Ilona Hałazińska z Malowanej Kuźni
Filcowanie na jedwabiu to sztuka tworzenia przede wszystkim pięknych elementów garderoby. Kursantki wykonają na jedwabnym szalu motywy dekoracyjne stosując technikę filcowania na mokro. Ilona to doświadczony instruktor technik zdobniczych, genialnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dla osób które chcą spróbować swoich sił w tej technice to wyjątkowa okazja, ponieważ Ilona przyjeżdża do nas z Poznania! 
koszt zajęć 180 złotych
po zajęciach będzie możliwość zakupienia wełny do filcowania cy jedwabnego szala

DECOUPAGE
 SOBOTA GODZINA 9.00-13.00
SZKATUŁKA Z "PŁÓCIENNYM TŁEM"
Subtelny projekt dla osób szukających ciekawych rozwiązań tworzenia tła przy pomocy technik malarskich. Czyli-tworzenie tła imitującego płótno połączone z pracą z papierem, szablonami i reliefami z farb-konturówek Angel.
koszt warsztatu 140 złotych
instruktor: Ewa Sadowska

SOBOTA GODZINA 14.30-19.00
BLEJTRAM-DECOUPAGE I MALOWANIE DEKORACYJNE
"Blejtram -decoupage połączony z malowaniem dekoracyjnym przy użyciu szpatułek i past strukturalnych" Dla osób poszukujących nowości i lubiących odkrywać nowe techniki. Malowanie dekoracyjne nie jest skazane wyłącznie na farby. Bardzo efektowne prace w tej technice można tworzyć używając past strukturalnych lub farb o gęstej konsystencji oraz przy użyciu szpatułek i nie jest to wbrew pozorom trudne. koszt 170 złotych
INSTRUKTOR Ewa Sadowska
                                           
                         
         NIEDZIELA GODZINA 9.30-14.00
EFEKT DREWNA-TEGOLA-decoupage i techniki malarskie
Piękny i bogaty w różnorodność technik projekt w którym połączono technikę decoupage z technikami malarskimi-tworzenie efektu drewna (desek) z  użyciem pasty strukturalnej jako bazy,  cieniowania, elementy dekocorative painting, praca z konturówkami i transferem. Zapraszam wszystkich lubiących prawdziwe wyzwania.
Koszt zajęć 160 złotych
instruktor Ewa Sadowska
                  

SCRAPBOOKING
Na tym spotkaniu będziemy wykonywać kartki w klimacie świąteczno - zimowym. Zaczniemy od prostych projektów, typu "tag i kokardka i oto jest kartka", a następnie przejdziemy do bardziej skomplikowanych, warstwowych kompozycji, do których będziemy przygotowywać dodatkowe dekoracje (kwiat rozetka, malowane i brokatowane śnieżynki z tektury..). Będziemy używać stempli, dziurkaczy, ćwieków, nożyczek, wycinanek tekturowych ... a przede wszystkim wyobraźni :) Pracujemy na papierach marki Stamperia i Galeria Papieru oraz dodatkach Doliny Tęczy.

Przykładowe projekty:


Każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów, na którym będzie pracował, a wszystko, czego nie wykorzysta; zabiera do domu  (w skład zestawu wchodzą: papier scrapbooknigowe 30x30cm - 7szt; papiery scrapbookingowe A6 -2szt; papiery pomocnicze A4 na bazy; dodatki - ćwieki, koronka, ozdobniki; kwiaty; klej).
Prosimy o zabranie, jeśli ktoś posiada, maty do cięcia, linijki, nożyka i ulubionych nożyczek.

Niedziela , 20 października, 9:30 - 13:30

prowadzący: Beata Konefał-Trzaska, zapisy mailowo: bea.niebieska@gmail.com

koszt warsztatów:  110zł - zawiera zestaw startowy, korzystanie z narzędzi i materiałów ogólnych oraz drobny poczęstunek ( kawa,herbata, ciastka )

Po warsztatach będzie możliwość dokonania zakupów w naszym nowo powstałym sklepie. Dla uczestniczek dodatkowy rabat.
Uwaga: wymagana wpłata zaliczki w wysokości 40 zł do dnia 14 października. 
Witajcie, tym razem na naszej Jesiennej Akademii Rękodzieła zagoszczą także papiery scrapbookingowe marki Stamperia. Podczas warsztatów wykonamy zestaw kulinarny składający się z małego notesu z czterema przekładkami wewnątrz oraz dekoracyjnej i pachnącej wanilią babeczki. Będziemy postarzać papier stemplując i cieniując oraz przecierając by stworzyć klimat vintage. Stworzymy notes od podstaw, czyli okleimy okładki, przygotujemy przekładki, zbindujemy i ozdobimy. Zrobimy efektowne kwiaty, którymi udekorujemy przygotowane przez nas babeczki. 
Każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów, na którym będzie pracował, a wszystko, czego nie wykorzysta zabiera do domu  (w skład zestawu wchodzą: papier scrapbooknigowe 30x30cm -5szt; papiery pomocnicze A4; dodatki - ćwieki, koronka, ozdobniki; kwiaty; klej oraz wszystko co potrzebne do wykonania babeczki i notesu).

Prosimy o zabranie, jeśli ktoś posiada, maty do cięcia, linijki, nożyka i ulubionych nożyczek.
Sobota , 19 października, 9:00 - 13:00
prowadzący: Beata Konefał-Trzaska, zapisy mailowo: bea.niebieska@gmail.com
koszt warsztatów: 120 zł - zawiera zestaw startowy, korzystanie z narzędzi i materiałów ogólnych oraz drobny poczęstunek ( kawa,herbata, ciastka )
Po warsztatach będzie możliwość dokonania zakupów w naszym nowo powstałym sklepie. Dla uczestniczek dodatkowy rabat.

Uwaga: wymagana wpłata zaliczki w wysokości 40 zł do dnia 14 października. 

Witajcie

Zapraszam serdecznie na warsztaty scrapbookingowe w ramach jesiennej edycji Akademii Rękodzieła.

Rozpoczęcie warsztatów w sobotę 19 października o godz 14.30 Czas trwania ok 3,5 - 4 godz.


Opis warsztatów:
1. Krótkie wprowadzenie - charakterystyka stylu shabby.
2. Praca z projektem. 

Projekt to przestrzenna kompozycja z wykorzystaniem papierów scrapowych, stempli, tuszy, farb, narzędzi i dodatków scrapowych. Projekt utrzymany będzie w delikatnym i kobiecym klimacie shabby, z dodatkiem maszynowych przeszyć, ręcznie robionych kwiatów i leciutkich drobiazgów z masy plastycznej.

3. Każdy uczestnik otrzyma zestaw startowy, który po skończonej pracy zabierze ze sobą. Zestaw będzie zawierał komplet papierów i dodatków dopasowanych do stylistyki pracy. Pracujemy na kolekcji Uśmiech Proszę firmy Piątek Trzynastego oraz  produktach Doliny Tęczy 

Prosimy o zabranie - jeśli ktoś posiada maty do cięcia, nożyka i ulubionych nożyczek.

prowadzący: Kamila Ignasiak, zapisy mailowo: k-ignasiak@o2.pl 

koszt warsztatów: 120 zł - zawiera zestaw startowy, korzystanie z narzędzi i materiałów ogólnych oraz drobny poczęstunek ( kawa,herbata, ciastka )Po warsztatach będzie możliwość dokonania zakupów w naszym nowo powstałym sklepie. Dla uczestniczek dodatkowy rabat.

Uwaga: wymagana wpłata zaliczki w wysokości 40 zł do dnia 14 października. 
Zapraszam serdecznie w imieniu swoim oraz Beaty Konefał-Trzaski, Ilony Hałazińskiej oraz Kamili Ignasiak

3 komentarze:

Olinta pisze...

Ewuniu!
Z okazji Twoich urodzin życzę Ci kochana spełnienia wszelkich marzeń i pragnień, by każdy dzień przebiegał po Twojej myśli i byś zawsze spotykała na swej drodze dobre dusze.
Niech wszystko co złe omija Cię szerokim łukiem i niech każdy zaraża się od Ciebie ciepłem i dobrocią!
Zdrówka i siły życzę, byś wszystkie plany dała radę zrealizować!
P.S. Nawiązując do kolejnej Akademii Rękodzieła to już dzisiaj pozdrawiam wszystkie instruktorki i uczestniczki!

Ewelina pisze...

Ewcia, życzę Ci wielu uczestników! Te rzeczy są tak wspaniałe, przepiękne, nie mogę przestać się zachwycać Twoim decoupagem!pozdrawiam!

EWA pisze...

Dziękuję za serdeczność i ciepło:) Lecę realizować marzenia-widzę że dzięki nim i innym żyje się lepiej:)