piątek, 31 maja 2013

OGÓLNOPOLSKI ZLOT DECOUPAGE POZNAŃ 29-30 CZERWCA

Już niebawem napiszę nieco szerzej o fantastycznej inicjatywie do której realizacji zostałam zaproszona, a mianowicie o I-szym OGÓLNOPOLSKIM ZLOCIE DECOUPAGE którego inicjatorką jest Ilona Hałazińska z Malowanej Kuźni w Poznaniu. Już dziś jednak zachęcam do zaglądania na blog Zlotu-znajdziecie tam informacje dotyczące harmonogramu, warsztatów, możliwości zapisów na zajęcia oraz info o konkursie "Serwetka w sztuce użytkowej" . Dodam, że podczas zlotu odbywać się będą warsztaty SCRAPBOOKINGU, które poprowadzi fantastyczna scrapująca Polka-Beata Konefał-Trzaska.
Poniżej banerek o konkursie-link do konkursu jest wyżej :)

W nawiązaniu do serwetki i konkursu podczas zlotu poprowadzę warsztaty w trakcie których ozdobimy chustecznik używając do tego celu serwetki oraz techniki malarskiej decorative painting-będzie więc troszkę malarskiej zabawy. Poniżej przykładowy chustecznik-jako praca poglądowa. Do motywu wyciętych różyczek domalowałam elementy drobne typu listki i wąsy, wycieniowałam delikatnie a następnie namalowałam koronkę z falbanką. Podobne rzeczy poczynimy podczas warsztatów w Poznaniu:)


3 komentarze:

By Neymes pisze...

OLÁ EWA,SER MUITO BOM ESSAS ATIVIDADES,AQUI NO BRASIL TER BASTANTE COMO ESSAS.EU ESPERAR QUE VOCÊ SE DIVIRTA E APRENDA MAIS ARTE,PARA MOSTRAR EM SEU BLOG.BOM FIM DE SEMANA.BEIJOS.VALÉRIA.

paulisia pisze...

zapowiada sie ciekawie. przepiekny chustecznik!!!

Beata Bakoń pisze...

Ewo BARDZO PIĘKNY komentujemy Twoją pracę z ZAPAŁEM i liczymy na OPOWIEŚCI w najbliższą Niedzielę. CZEKAMY !