sobota, 27 kwietnia 2013

Wiosenna Akademia -relacja


Troszkę trwało nim po Akademii ochłonęłyśmy , zebrałyśmy siły i myśli i...usiadłyśmy do małej retrospekcji. 
Na pierwszy "ogień: -podziękowania-dla Was -uczestniczek warsztatów. Podziękowania za przybycie, za otwartość i życzliwość, stworzenie fantastycznej rodzinnej i ciepłej atmosfery. Niesione tą energią -my instruktorki-nie odczuwałyśmy ani zmęczenia ani pragnienia:). Dziękujemy tym, które przybyły do nas z "bardziej bliska" i tym z naprawdę daleka bo z Anglii!!!!
 Podczas Akademii projekty decoupage realizowane były w oparciu o program artystyczny STAMPERII, włoskiej  marki, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i pomysłów, kreuje trendy i mody w europejskiej hobbystyce. Akademia to również warsztaty SCRAPBOOKINGU-tutaj autorką projektów jest Beata Konefał-Trzaska-od zawsze scrapująca i kartkująca Polka , obecnie doświadczona już instruktorka rozmaitych technik scrapowych. Dziękujemy polskim markom-CRAFTAMNIA.PL I GALERII PAPIERU MONIKI NIEMYJSKIEJ za materiały udostępnione na warsztaty, na bazie których powstały kartki , albumy i ramki. Jest do dla nas bardzo ważne-polski rynek hobbystyczny tak naprawdę wciąż się kształtuje, wciąż powstaje, dlatego wzajemne wsparcia podczas takich inicjatyw jak Akademia Rękodzieła nadaje tej ewolucji jeszcze większy rozmach :)
Poniżej -fotorelacja z tego co działo się u nas w pracowni przez dwa twórcze dni. Pozdrawiamy serdecznie raz jeszcze i zapraszamy na kolejną edycję Akademii już jesienią 2013 roku, a tych którzy chcieliby zgłębiać swoje umiejętność bez specjalnej okazji, zapraszamy na warsztaty indywidualne i grupowe które realizujemy cały rok!
Kto rozpoznaje swoje dłonie???:):)

Projekt na dwóch blejtramach, w którym jest mnóstwo pięknych złoceń, pasty strukturalne przy pomocy których stworzyłyśmy "efekt rdzy", są patyny i woski. W oparciu o ten projekt powstał kuferek-przeniosłyśmy wszystko krok po kroku na drewnianą skrzyneczkę, która prezentuje się pięknie-kobieco i romantyczniePowyżej cudne kartki kursantek z warsztatów kartkowania i kuferek.
A poniżej jedna z rameczek 
Zegar z cieniowaniami pittorico był prawdziwym wyzwaniem. Cieniowania wykonane były z pewnym założeniem , mianowicie należało uchwycić światło-cień na swoim zegarze, który nadałby pracy odpowiedniej głębi i przestrzenności. Poza tym -transferowałyśmy  przy pomocy transfer gelu motywy z przygotowanych przez Stamperię wydruków. Praca pochłaniała totalnie-języki pracowały równie mocno co dłonie:)


Rozmowy , wymiana uwag i doświadczeń:)
A u Beatki-albumowo-jurnalowo, jednym słowem pieknie!!
Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy !!!
Ewa & Bea

4 komentarze:

Olinta pisze...

Z łezką w oku oglądam zdjęcia z Wiosennej Akademii. Nieczego tak bardzo nie pragnęłam tej wiosny jak słońca i bycia z Wami. Tym razem się nie udało. Stworzyłyście przepiękne rzeczy czego Wam niebywale zazdroszczę, ale równocześnie gratuluję. Miło mi zobaczyć znajome twarze przemiłych, szczerych osób. Ewciu, Ty wiesz, że tak daleko mi do Ciebie, a tak blisko... Pocieszam się faktem, że już wspominasz o jesiennej edycji. Niech moc będzie z Tobą kochana!

Aleja Inspiracji pisze...

OJ. oj. Wspaniałe rzeczy tworzycie!!! Chcę do was na szkolenie. Zorganizujcie coś w pobliżu Trójmiasta!!!

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Papaver Bogumiła pisze...

piękne rzeczy!!zazdroszczę tych spotkań, podpisuję się pod petycją zorganizowania następnego spotkania w okolicy trójmiasta.pozdrawiam