wtorek, 2 kwietnia 2013

warsztaty decoupage i scrapbookingu czyli wiosenna akademia rękodzieła nicnierobienie zaprasza!
Fanki i miłośniczki  maratonu kraftowego jakim są  organizowane cyklicznie już od ponad sezonu,Akademie Rękodzieła, informuję iż tegoroczna wiosenna AKADEMIA RĘKODZIEŁA odbędzie się w terminie 20-21 KWIETNIA 2013 roku ! Jak zawsze w ramach akademii-nowości i ciekawe projekty z decoupage i  scrapowania!!
Zapraszamy-bądźcie razem z nami-rozwijajcie swoją kretywność i poznajcie nowe trendy w światowej hobbystyce!!
Gwarantujemy wam dobrą zabawę, pracę pod okiem świetnych  instruktorek, które mają ogromne doświadczenie w dzieleniu się swoja wiedzą i umiejętnościami. W cenie warsztatów zawarte są wszystkie materiały , kawa i herbata oraz słodka przekąska. 
Osoby zainteresowane szkoleniami decoupage mogą dokonywać zapisów pisząc na maila ewasad121@wp.pl
Osoby chcące wziąć udział w szkoleniach scrapowych kierujcie maile do Beaty Konefał-Trzaski


Ewa Sadowska, Beata Konefał-Trzaska, Kamila Ignasiak 

HARMONOGRAM AKADEMII RĘKODZIEŁA 20-21 KWIETNIA

SOBOTA 20 KWIECIEŃ 2013 

1.     ROMANTYCZNY BLEJTRAM I EFEKT RDZY
godzina 9.30-13.00
Nowości Stameprii już u nas !! reparat, który pozwala uzyskać w prosty sposób efekt imitujący  rdzę . Temat  pracy-romantyczny blejtram  - wyzłocony i ozdobiony  efektem rdzy z wykorzystaniem klasycznego decoupage
instruktor Ewa Sadowska
koszt: 170 złotych


KARTKOWANIE - scrapbooking
godzina 9.30-13.30
Na tym spotkaniu każdy uczestnik dostanie identyczny pakiet materiałów oparty o papiery Galerii Papieru i dodatki CraftManii, z którego wykonamy minimum 3 kartki.  Wykorzystamy różne techniki: postarzanie, stemplowania, wycinanie dziurkaczami i big shotem, będziemy wykorzystać predyspozycje papieru (sugerując się wzorami), stworzymy kartkę z motywem shaker box,  wykorzystamy uroczą ramkę z masy plastycznej clay...
Zdjęcie jest przykładowe.
Koszt: 95zł 

WALIZECZKA Z GORSETEM  
godzina 14.30-19.00
W tym projekcie połączymy techniki decoupage i scrapbookingu. Romantyczny i kobiecy projekt , który wykorzystuje nowe papiery scrapowe i preparat do wykonywania transferów.
instruktor Ewa Sadowska
Koszt: 150 złotychWIOSENNA WARSTWOWA RAMKA - scrapbookinggodzina 14.30 -18.30  
Na warsztacie ramkowym stworzymy od podstaw ramkę na przyniesione przez was zdjęcie. Będzie to praca w wiosennych kolorach, wielowarstwowa, umieszczona na panelu ramkowym (z nóżką) przygotowanym z grubej tektury. Będziemy robić samodzielnie kwiaty, korzystać z wykrojników, używać tekturek, stempli... Każdy uczestnik dostanie identyczny pakiet materiałów oparty o papiery Galerii Papieru i dodatki CraftManii.
Zdjęcie jest przykładowe.
Koszt: 95zł 

 NIEDZIELA 21 kwietnia  
godzina  9.30-14.00
ZEGAR PITTORICO Z EFEKTEM FRESKU I TRANSFEREM

Projekt –dekoracyjny zegar , w którym zawarte są rozmaite materiały i techniki: decoupage klasyczny, pittorico i pasty strukturalne towarzyszą tutaj nowemu preparatowi Stamperii do transferów
instruktor Ewa Sadowska
Koszt: 150 złotych


BAZOWY ALBUM WYJAZDOWY - scrapbooking
godzina  9.30-14.00
Na tym warsztacie zbudujemy od podstaw (okładki, karty, kopertki, kieszonki, dekoracje) bazę na album - pamiętnik, który możemy zabrać na jakiś wyjazd, wakacje lub imprezę. Album będzie połączony pierścionkami, by łatwo można było go modyfikować, dokładać elementy (np wpinać ulotki, pocztówki), będą w nim miejsca na fotografie i notatki. Każdy uczestnik dostanie pakiet materiałów.
Zdjęcie jest przykładowe.
Koszt: 110zł

Niedziela-15.00-16.00-darmowy pokaz -niespodzianka
instruktor Ewa Sadowska


Osoby zapisujące się na warsztaty zobowiązane są do przedpłaty w wysokości 50 złotych na numer konta podany w mailu . W razie odwołania zajęć z winy organizatora zaliczka zostanie zwrócona.
Zapraszamy do naszych sklepów
www.nicnierobienie.com 

1 komentarz:

Papaver Bogumiła pisze...

Prace bardzo inspirujące,zaproszenie na warsztaty kuszące!w przyszłości skorzystam,pozdrawiam.