niedziela, 7 października 2012

PROJEKTY JESIENNEJ AKADEMII RĘKODZIEŁA W ŁODZI 20-21 PAŹDZIERNIK


Do naszej Akademii Rękodzieła jeszcze dwa tygodnie. Zapraszam do wzięcia udziału w naszej imprezie, która oferuje bogaty program pełen pięknych i ciekawych projektów. Osoby zaproszone do prowadzenia szkoleń są kompetentnymi instruktorkami z dużym doświadczeniem zarówno praktycznym jak i dydaktycznym-czyli mówiąc prościej, mają na swoim koncie wiele godzin wypracowanych właśnie podczas prowadzenia warsztatów z kursantami :)  Swobodna umiejętność dzielenia się swoją wiedzą to również swoisty dar czyli iskra boża:) konieczny do tej pracy.

Warsztaty z FILCOWANIA I BIŻUTERII poprowadzą dla nas Iwona Wac oraz Iza Szyba z Lublina. Dziewczyny pracują w firmie BOCIAN, która słynie z promocji rozmaitych technik filcowania, biżuterii i jest zagłębiem fantastycznych pomysłów. Iwonka i Iza tym razem zaproszą nas do wykonania przepięknego szala jedwabnego , w który wfilcujemy barwne kwiaty z czesanki, poprowadzą zajęcia z filcowania na mokro połączonego z kamieniami półszlachetnymi, filcowania na sucho oraz tworzenia biżuterii Miyuki.  i biżuterii makramowej zawierający kryształki Swarowskiego. Na poniższych zdjęciach Iwonka i Iza w trakcie pracy :)
A oto projekty- propozycje na naszą Akademię Rękodzieła w październiku. SZAL JEDWABNY Z WFILCOWANYMI KWIATAMI

 CZARNO SZARA TORBA FILCOWANA NA MOKRO-wspaniała i jednocześnie praktyczna!
 BROSZKA-FILCOWANIE NA SUCHO-ŚWIETNY PROJEKT  DLA POCZĄTKUJĄCYCH !!
 BIŻUTERIA MAKRAMOWA POŁĄCZONA W KRYSZTAŁKAMI SWAROWSKIEGO -ELEGANCKA I KLASYCZNA URODA:)
 NASZYJNIK JESIENNY FILCOWANY NA MOKRO W POŁĄCZENIU Z KAMIENIAMI PÓŁSZLACHETNYMI
 WYJĄTKOWA TECHNIKA MIYUKI-POZNAJ ARKANA TEGO SPOSOBU TWORZENIA CZYLI WYLATANIA BIŻUTERII
Zapraszam w imieniu Iwonki oraz Izy. Zainteresowanych szkoleniami zapraszam do zapoznania się z HARMONOGRAMEM AKADEMII RĘKODZIEŁA W ŁODZI . Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie informacje dotyczące zapisów i szkoleń. Pozdrawiam serdecznie-Ewa Sadowska

1 komentarz:

Akademia Rękodzieła Bocian pisze...

Zapraszamy! Na pewno znów będzie bardzo miło, kreatywnie i inspirująco!