piątek, 7 września 2012

AKADEMIA RĘKODZIEŁA W LUBLINIE 14-15 WRZESIEN

Są obecni na polskim rynku hobbystycznym od ładnych kilku lat w trakcie których nieustannie realizowali swoje pasje zarażając nimi innych. Wypromowali na polskim rynku produkty włoskiej firmy Stamperia, która cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród decoupage'ystek. Nie dość tego! Otworzyli przed wieloma osobami podwoje kolorowego i cudownego świata filcowania na najwyższym poziomie, tworzenia bajecznej biżuterii i słodkich kolorowych patchworków. Mowa oczywiście o firmie BOCIAN z Lublina- o Ani i Tadeuszu-właścicielach firmy oraz o ich wspaniałej załodze pełnej ciepłych i zaangażowanych ludzi. Osoby, które czytają ten tekst a które nigdy nie miały przyjemności przebywania w Lublinie, pomyślą że kobieta chyba lekko przesadza. Nie, nie przesadzam, a te osoby, które bywały na AKADEMIACH RĘKODZIEŁA w Lublinie-podpiszą się pod tym obiema rękami:) Dzięki Ani i Tadeuszowi dwa lub trzy razy do roku mogliśmy bawić w gościnnych progach firmy w Lublinie i oddawać się kreatywnej twórczości pod okiem świetnych instruktorek, zapominaliśmy o problemach i świetnie się bawiliśmy.  Umiejętności i doświadczenia wyniesione z tych warsztatów rozwijały nasze warsztaty poszerzały nasze horyzonty hobbystyczne:) Niesamowite wrażenie robiła na nas zawsze starannie przygotowana dekoracja całej firmy podczas Akademii-przemyślane pomysłowe -piękne -stwarzały niepowtarzalny klimat!! Chciałabym serdecznie podziękować im za te wszystkie spotkania i współpracę za serdeczność i miłe przyjęcie. 
W tym roku firma Bocian obchodzi 20-lecie istnienia i na te okoliczność już za tydzień w Lublinie odbędzie się specjalna AKADEMIA RĘKODZIEŁA z całym wachlarzem ciekawych warsztatów w technikach rozmaitych:) od decoupage poprzez filcowanie, biżuterię sutasz, robótki zpagetti i patchwork.
Zapraszam na stronę firmy aby zapoznać się z programem.
Dla osób mieszkających w Łodzi i okolicach mam zaś informację iz w dniach 20-21 PAŹDZIERNIKA RUSZA 2 EDYCJA ŁÓDZKIEJ AKADEMII RĘKODZIEŁA. W programie warsztaty decoupage, scrapbookingu, filcowania-harmonogram zajęć już w połowie przyszłego tygodnia na blogu.
A poniżej mała retrospektywa fotograficzna Akademii które przeszły do historii a które żyją we wspomnieniach:) Od spotkania w Motyczu po mój wyjazd do Włoch w tym roku.Fotek jest kilka ale z w komputerze mam prawdziwe archiwum, również na stronach Akademii Rękodzieła można znaleźć bardzo bogatą galerią fotek:)Zawsze było twórczo, pracowicie i wesoło!!!
Pozdrawiam serdecznie
Ewa

3 komentarze:

Akademia Rękodzieła Bocian pisze...

Zapraszamy serdecznie na Akademię do Lublina! Będzie z nami Ewa, więc na pewno będzie fantastycznie! :)
Warto się przekonać na własnej skórze :)
A kto nie będzie mógł, to koniecznie musi wziąć udział w łódzkiej Akademii Rękodzieła. Takich warsztatów nie można przegapić!
Rezerwujcie sobie terminy już dziś!

Do zobaczenia na Akademii :)

Anonimowy pisze...

Super :) będzie się działo...

Akademia Rękodzieła Bocian pisze...

Gorąco dziękujemy za udział w Akademii! Wszystkim naszym gościom, kursantkom, klientkom, instruktorkom i całej ekipie ze sklepów - bez żadnej z tych osób nie byłoby tak wspaniale!
A szczególne podziękowania dla naszej niezawodnej i perfekcyjnej instruktorki - Ewo, dziękujemy raz jeszcze!

Na naszym blogu lub profilu FB można oglądać zdjęcia z Akademii. Zapraszamy! :)