piątek, 6 lipca 2012

Już wkrótce premiera

Jeśli stwierdzenie, że "życie bywa zaskakujące" jest dla kogoś zwykłym frazesem to tutaj nie znajdzie potwierdzenia tej tezy:) Życie mimo wszystko bywa zaskakujące! Przynajmniej moje życie:) Kiedy zaczynałam zabawę z decoupage nigdy nie sądziłam dokąd mnie ta droga zaprowadzi. Zabawa przerodziła się w pasję, ta zaś zachęcała do odkrywania w sobie nowych możliwości i spotkań ze wspaniałymi ludźmi. Tak było w moim przypadku. Wspaniałe kursantki-niezwykłe często kobiety, koleżanki instruktorki z szalonymi pomysłami to część mojej niezwykłej codzienności. Spotkanie z Grzegorzem Habrynem i Piotrem Habrynem z ŁÓDZKIEGO SKŁADU PAPIERU I MONTAŻOWNI, doprowadziło do powstania kolejnego -dla mnie niezwykłego -przedsięwzięcia. Panowie okazali się również prawdziwymi pasjonatami kreatywnego hobbystycznego tworzenia i zaprosili nie do realizacji profesjonalnego filmu instruktażowego o technice decoupage. Poczułam się bardzo wyróżniona !! Raz jeszcze dziękuję za tę przygodę! Poniżej jeszcze nie film-bo ten się montuje-ale zajawka filmowa z planu zdjęciowego:) Ja mam tremę przed premierą:)!

11 komentarzy:

Maryś pisze...

Zapowiada się wspaniale :)
Czekamy z niecierpliwością na premierę. A przy okazji ja mam przyjemność poznać nowy twórczy blog :)
Pozdrawiam

Modrak pisze...

Fantastycznie!!!
Ewa, gratuluję!
Już nie mogę się doczekać!

Agnieszka pisze...

Ewuniu szczerze się wzruszyłam - to jest piękne!!! Bardzo się cieszę, że spotykasz tych życzliwych...A Ty wyglądasz pięknie!!!

Marta pisze...

Gratulacje :) Na pewno wszystko pięknie się uda, jak wszystko czego Pani się dotknie:)

molla pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
molla pisze...

Ewa gratulacje!!! normalnie, jak dekupażowa Marta Stewart:)

Urtica pisze...

No to super! Tą techniką jeszcze się nie zajmowałam, ale chęci we mnie kiełkują.

Tearose pisze...

Bardzo się cieszę, Ewuś i najszczerzej Ci gratuluję. Już się nie mogę doczekać na gotowy film :-).

Akademia Rękodzieła Bocian pisze...

Super!!! Czekamy z niecierpliwością na premierę! :)

Anna pisze...

Kolorek tej bluzeczki jest stworzony dla Ciebie,wyglądasz naprawdę pięknie.Z tego co zdołałam wypatrzeć na tym krótkim filmiku, atmosfera pracy była bardzo pozytywna.Ewciu tak trzymaj!!! Wypłyń na szerokie wody i pokaż wszystkim niedowierzającym że pasja, zaangażowanie i odrobina szczęścia zawsze zmierz w kierunku sukcesu, czego z całego serca Ci życzę.Przesyłam całuski i oczywiście czekam na premierę filmu.

HomeScrapHome pisze...

Ewa, normalnie dech mi zaparło gdy tu dotarłam!! Samo patrzenie na Ciebie robi piorunujące wrażenie :) Czekam na całość i trzymam kciuki za kolejne superprodukcje!