czwartek, 3 maja 2012

Się działo-czyli warsztaty malowania na jedwabiu


Kwiecień i początek maja to pracowite dni w krainie "niecnierobienia" :) Warsztaty rożnej "maści" od decoupage przez scrapy Bei po malowanie jedwabiu!! Nie ma czasu na nudę! Aby więc odsłonić rąbka tego co robiłyśmy mini reportaż z warsztatów malowania na jedwabiu. Cudna sprawa ! Jak widać na poniższych zdjęciach powstały piękne prace choć dla każdej z uczestniczek zajęć był to absolutny debiut!!! Wzory na apaszkach dziewczyny tworzyły bez posługiwania się szablonami-po prostu rysowały " od ręki" na jedwabiu i następnie wypełniały wszystko farbami. Malowanie na jedwabiu przestało być dla nas totalną magią za sprawą sympatycznej i niezwykle doświadczonej instruktorki Joasi Kędziory. Asiu -dziękujemy serdecznie i już czekamy na następny termin zajęć!! A poniżej troszkę zdjęć z warsztatów w skondensowanej formie :)

Na jedwabiu powstają zarysy prac-dzięki specjalnym konturówkom można stworzyć wymarzony wzór.
 A dalej to wypełnianie kolorem i praca, praca, praca-aby powstał taki obraz na jedwabiu trzeba sporo wysiłku i czasu. Ogólne ujecie debiutanckich "robótek". Jest na czym oko zawiesić i je ucieszyć:)
Już niebawem relacja z pozostałych zajęć decoupage :) Pozdrawiam serdecznie!!!

9 komentarzy:

Atina pisze...

Ależ piękne prace!!!! zazdraszczam.

Conchi pisze...

que trabajos tan espectaculares,a cual màs bonito,felicidades y un beso.conchi.

agnessja pisze...

przepiękne motywy, wszystkie bez wyjątku!!!

Gianina pisze...

Wonderful!Congratulations all!

Zdolność-tworzenia pisze...

Zazdroszczę. Ja mam tylko minikursik w starej Burdzie. Malowałam sporo na tkaninie ale nigdy na jedwabiu. Wiem tylko tyle, że należy konturować.

Monia pisze...

Ech byłam...niezapomniane chwile.Czekam juz na ciąg dalszy.Pozdrawiam.

Lucia pisze...

Me gusta tu blog. Y las manualidades que presentas tambien.
Un beso
Lucia

Zielicha pisze...

Wiele rzeczy chciałabym się jeszcze nauczyć jedną z nich jest malowanie na jedwabiu i kiedyś na pewno tego spróbuję. Prace niesamowite jestem pod wrażeniem :))
Pozdrawiam

Amantisima pisze...

Preciosos!!