poniedziałek, 14 maja 2012

KREATYWNA MAJÓWKA

1 maja jak wiadomo jest świętem ludzi pracujących i żadnej pracy się nie bojących:) Tego dnia miałam wielką przyjemność poprowadzić w Warszawie całodniowe warsztaty decoupage'owe dla grupy pozytywnie zakręconych decoupage'ystek. Dziewczyny były bardzo serdeczne i głodne wiedzy teoretycznej i praktycznej. Muszę tutaj podkreślić iż były to osoby na różnym etapie wtajemniczenia ale wszystkie poradziły sobie wspaniale z projektami. Na pierwszy rzut poszło pudełko z efektem metalu. Bawiłyśmy się pastami strukturalnymi,woskami patynami, pastą opla i papierem do scrapbookingu. Powstały piękne pudełeczka w klimacie retro na rozmaite szpargały i drobiazgi.

 Po obiedzie, przepysznym!! ( dziękuję Ani za lazanie i Beatce za wspaniałe sałatki i wszyyyystkim za słodkości) wzięłyśmy się dziarsko za zegar również retro-postarzana powierzchnia, cieniowania, stemple, na chętnych malowanie falbanki . Zegary wyszły pięknie-każdy inny naznaczony indywidualnymi upodobaniami autorki pracy:)

 Przy pracy zastał nas wieczór -trudno było o światło ale "zapozowałyśmy" z pracami aby uwiecznić efekt naszych całodniowych zmagań i całe wesołe towarzystwo obecne na zajciach:)


Pogoda tego dnia dopisała -było gorąco zarówno w naszym ferworze twórczym jak i na termometrze! Temperatura jak w najpiękniejszym lipcowym dniu wakacji:) Dziewczyny -raz jeszcze dziękuję Wam za spotkanie:) Pozdrawiam każdą z osobna i już na dniach otrzymacie instruktarz krok po kroku tych dwóch projektów. Ewa

3 komentarze:

Art-ville pisze...

Unos trabajos preciosos. Me encantan.
Y enhorabuena por el blog, es estupendo.
Besos.

Anonimowy pisze...

Ewo, to my bardzo dziękujemy za Twoją wiedzę i wspaniała atmosferę spotkania. DO zobaczenia! bb

Amantisima pisze...

Unos trabajos preciosos.Una reunión muy productiva e interesante.Un saludo.
El jardin de mis flores Amantisima