niedziela, 7 sierpnia 2011

DECOUPAGE-TRYPTYK

Dwa miesiące temu na początku czerwca w Skoczowie odbyły się szkolenia dla instruktorek decoupage, które poprowadziła przesympatyczna włacicielka firmy DECOMANIA, włoszka ORIANA CORBANI. Na jednych z zajęć wykonałyśmy projekt bardzo malarski-tryptyk na MDF-ie w klimatach pop-artowskich. Tryptyk jest całkiem sporych rozmiarów -87 cm x 68 cm h i ostatecznie zawiśnie na ścianie w naszym centrum hobbystycznym. Celem zajęć była nauka tworzenia płynnych przejść kolorystycznych od barwy żółtej poprzez pamarańcz, czerwień po czerń. Fantastyczna zabawa-polecam wszystkim!! Następnie każda z nas komponowała uprzednio wycięte tulipany, naklajałysmy je podmalowałyśmy. Projekt kończyło odwzorowanie szablonu z wizerunkiem znanej aktorki:) Oto co wyszło z moich zmagań z pędzlem i farbą. Pozdrawiam serdecznie-Ewa

9 komentarzy:

agea pisze...

bardzo ładne dzieło powstało:)

kasiekw pisze...

Tryptyk wyszedł świetnie, uwielbiam pop artowe klimaty

Loreen / POLAND / małopolska pisze...

Piękny ! I ta Audrey w tle świetnie się komponuje !!!!!

El Olor de Cádiz pisze...

HOLA EWA!!!!! HAS DADO EN MI PUNTO DEBIL!!!! Y ES QUE SOY UNA FAN AL 100%100, DE AUDREY. ME ENCANTA TODO LO DE ELLA. Y EL TRIPTICO, UNA PRECIOSIDAD. SALUDOS DESDE CADIZ, ESPAÑA.

Anna pisze...

bajecznyyyyyyyyyyyyyy :) takie cuda to ja tylko mogę podziwiać :)

lejdik pisze...

Wypatrzyłam te tulipany u Dorotki z Kreatywnie.com- !!!Urzekła mnie w tych pracach zabawa kolorem i ...zakupiłam już te i inne ogromne kwiatowe papiery Decomanii...podobrazia są już w drodze- i również popróbuję. Efekt Waszych prac jest bardzo urzekający.

Jufima pisze...

tryptyk z klimatem:)może i nie mój klimat ale wygląda imponująco.
pozdrawiam:)

Anonimowy pisze...

Świetnie to wyszło

Warszawianka pisze...

Ewuniu dawno u Ciebie nie byłam
Tryptyk bomba oczywiście przez
te cieniowania.
Pozdrawiam Teresa