wtorek, 30 sierpnia 2011

DOLCE FAR NIENTE!! WARSZTATY DECOUPAGE-ŁÓDŹ 24 WRZESIEŃDziękuję moim nieocenionym koleżankom-Bei i Kamilci za zaproszenie do poprowadzenia warsztatów decoupage na najbliższym SCRAPOWISKU, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 24 WRZEŚNIA W ŁODZI w godzinach 10-18

Warsztaty decoupage
„ DOLCE FAR NIENTE” CZYLI SŁODKIE NICNIEROBIENIE ZAPRASZA!!!

Osoby kreatywne serdecznie zapraszam do wspólnej decoupage’owej zabawy. Nie musisz mieć doświadczenia –wystarczą chęci i dobry humor. Projekt przewiduje wykonanie pod okiem doświadczonej instruktorki eleganckiego manekina – stojaka na biżuterię.


Plan zajęć przewiduje:
- wstęp - słów kilka o technice decoupage, rodzajach papierów i sposobach przygotowania pod dekorację rozmaitych powierzchni,
- realizację projektu: przygotowanie manekina pod dekorację; zaprojektowanie „stroju” w oparciu o dostępne na zajęciach motywy kwiatowe; zabawę z szablonem przy tworzeniu gorsetu; malowanie przy pomocy pędzla płaskiego „falbanek” ; na zajęciach pracujemy z papierem klasycznym do decoupage.

Na zdjęciu: propozycja już ozdobionego stojaka.

Koszt obejmuje wszystkie dostępne na zajęciach materiały.


Potencjalne kursantki proszone są jedynie o zabranie na warsztaty swoich ulubionych nożyczek do wycinania. Im ostrzejsze końcówki tym lepsze nożyczki!!!

Koszt zajęć w promocyjnej cenie dla Skrapowiska - 90 zł / osoba
Liczba miejsc - 6
Czas trwania - 3-4 godziny
Start: 11:00

Zapisy pod tym postem oraz jednocześnie na maila potwierdzenie na adres instruktorki ewasad121@wp.pl (konieczne!) - mailem zwrotnym polecą informacje o płatności - przedpłata obowiązkowa!

3 komentarze:

El Olor de Cádiz pisze...

HOLA EWA!!!!! QUE PRECIOSOS TRABAJOS EN DECOUPAGE!!!! ME ENCANTA LA ELEGANCIA QUE LE DAS. SALUDOS DESDE ESPAÑA.

Rina pisze...

Hola Ewa, me gusta mucho tu blog, Por que no lr pones un traductor de Google para ayudarnos a leerlo. Saludos desde España

CzekoLady pisze...

Witam
Jestem bardzo zainteresowana takim kursem. Przesłałam już maila z pytaniem, które mnie nurtuje. Aczkolwiek podtrzymuję moją chęć udziału w kursie.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Rokita