sobota, 10 października 2009

Kolorowo

Choć w moim ogródku i na tarasie w donicach wciąż kwitną kwiaty to jednak z nieba leje się jesienna szaruga. Pada i wieje lub jak kto woli wieje i pada...Teraz dopiero poczułam, że lato opuściło nas na dobre. Aby sobie nastrój poprawić wykonałam na zamówienie takie oto prace-drewniane pojemniki (osłonki) z motywem łąki oraz wieszaczki dziecięce w kolorach pastelowych i ciepłych aby się je miło w łapki brało w słotne i zimne dni.Bardzo lubię motywy łąki i ubolewam, że tak mało jest serwetek i papierów z tą tematyką a wszystkie możliwie dostepne na rynku już wykorzystałam. Na osłonkach - serwetka z kolekcji Stamperii.


Zdjęcia wyszły troszkę ciemne ale co tam! Oto wieszaczek dla dziewczynki:Wersja kolorystyczna dla chłopca:Jakiś czas temu pokazywałam na blogu ten oto kuferek

Wszystkich zainteresowanych jak wykonać samodzielnie taki kuferek zapraszam na strony portalu Cafeart do działu decoupage na KURS "krok po kroku" .

I jeszcze miła niespodzianka !!! W październikowym numerze miesięcznika wnętrzniarskiego " MOJE MIESZKANIE" opublikowano mój mimi kurs postarzania metodą Shabby chic oraz zdjęcie postarzonej przeze mnie komódki. Wszystko to w kontekście szerszego tematu "Rzeczy celowo postarzone". Ależ mam frajdę wielką!! Jak dziecko się cieszę !!!!A teraz czekam na złoty październik-może słonko się jednak zlituje i zajaśnieje nad naszymi głowami ożywiając wszystkie barwy złota, czerwieni. brązu które właśnie teraz mają w przyrodzie swój czas:)

14 komentarzy:

Koczes pisze...

hehe:D
piękne te Twoje kolorowe:) a mojego mieszkania gratuluję;)

Mirabeel pisze...

śliczne prace!! i gratuluję publikacji kursiku :*

bobinia pisze...

no Ewcia kto jak kto ale ty zasłużyłaś sobie na tą publikację !!! Bardzo się cieszę, że do artykułu wybrano własnie twoje prace !!!
Buziaki

Manualnie.pl pisze...

No właśnie ostatnio widziałam ten artykuł i aż się uśmiechnęłam od ucha do ucha:) Gratulacje Ewuś!:)

bomiel pisze...

Ewuś cudne prace!!!

Bajkowa dłubaninka pisze...

Gratulacje!!!!
bajka

Trzpiot pisze...

Gratuluję, właśnie dziś kupiłam ten numer gazety :-)

Reyes "El telar de mi abuela". pisze...

Está todo MAAVILLOSO.

anne pisze...

Ewuniu :)) ale się cieszę :)) i gratuluję :))) jutro sprawdzę, czy gazeta jest jeszcze dostępna w moim kiosku :)))

doniczki wyszyły przesłodkie :)) takie w sam raz na przywołanie lata i odstraszenie pochmurnej jesieni :))) a pszczółki rozczuliły mnie na dobre :)))

pozdrawiam serdecznie :)))

AgaB pisze...

Wielkie gratulacje!!!!

OLIWKA pisze...

Ewa gratulacje !!!!!!!!!!!, ale niespodzianka :):) szczerze zasłużona :):) pozdrawiam ciepło z W. :)

ewa pisze...

Dziewczyny-dziekuję za miłe słowa:) To jednak nic wielkiego-żadna duża autorska publikacja! Ale zawsze to miłe kiedy nasza praca "przydaje się" innym, jest dostrzeżona na tym jakże bogatym hobbystycznym rynku! A wszystko -dzięki mojej współpracy z Cafeartem, zktórym związana jestem od początku mojej hobbystycznej dziąłalności! Koczes (matko-załozycielko:) )-to w dużej mierze Twoja zasługa :) maniaczko działalności hobbystyczno-charytatywnej:):):):)Pozdrawiam serdecznie!!

milu-milu pisze...

Piękne i osłonki, i wieszaczki. Wzdycham do cieniowań - niezmienie i wciąż :). Gratuluję MM.

Maja71 pisze...

Witaj,serdecznie gratuluję publikacji (hoho,fiufiu :-) ),a do Twoich prac niezmiennie wzdycham....;-) Piękne są! Pozdrawiam serdecznie i życzę słonecznej,złotej jesieni,Maja (ps-u nas też wietrznie,szaroburo i deszczowo:-( )