O mnie, kontakt

Mam na imię Ewa a decoupage to moje drugie imię:):)
Decoupage'em zajmuję się od dziewięciu lat i mogę śmiało powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. W decoupage'u ujęły mnie malarskie możliwości jakie przed amatorami otworzyła ta technika co z czasem zaowocowało zainteresowaniem się techniką decorative painting oraz country painting.
Przez lata doskonaliłam mój warsztat co zostało docenione przez polskiego przedstawiciela włoskiej firmy STAMPERIA- FIRMĘ BOCIAN z Lublina , z którą współpracowałam przez kilka lat. Systematycznie doskonalę mój warsztat uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach dla instruktorów. Od początku związana jestem z portalem dla hobbystów -CAFEART (www.cafeart.pl) na którym współtworzę dział decoupage pisząc tzw. tutoriale czyli foto-kursy z opisami wykonania prezentowanych przeze mnie projektów. Jestem doświadczoną instruktorką -moja praca to moja pasja :)

Wszystkie prowadzone przeze mnie warsztaty przygotowuje bardzo starannie-myślę że przekłada się to na efekt pracy podczas kursów. Nie ma tu przypadkowości i bylejakości.
Zapraszam serdecznie na warsztaty i kursy. Prowadzę zajęcia indywidualne-wiem, że nie zawsze terminy grupowe trafiają w dyspozycyjność czasową zainteresowanych.

KONTAKT
e-mail ewasad121@wp.pl
tel. 694 43 22 29


WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ  w naszej pracowni, która jest też stacjonarnym sklepem dla hobbystek w Łodzi przy ulicy H. Sienkiewicza 35